iqacai - tabletki na odchudzanie

Aktualne statystyki pokazują, że ponad połowa Polaków waży zbyt wiele. 34 proc. rodaków zmaga się z nadwagą, zaś aż 17 proc. jest otyłych. Otyłością lekarze nazywają stan, w którym tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 20 proc. ciała mężczyzny lub 25 proc. ciała kobiety. Jak walczyć z otyłością? Najlepiej od środka.

Połączenie trzech czynników dla smukłej sylwetki

Nie wystarczy rozpocząć umiarkowaną aktywność fizyczną, aby szybko i wydajnie schudnąć, ani zastosować dietę czy suplementy odchudzania. Trzeba wszystkie te czynniki połączyć ze sobą, aby spotęgować tempo metabolizmu, szybko stracić podskórną tkankę tłuszczową i móc się cieszyć doskonałą figurą, bez obaw o efekt jojo.

Błędem popełnianym przez wiele osób odchudzających się jest stosowanie restrykcyjnych diet eliminacyjnych, które wymuszają nagłą zmianę przyzwyczajeń żywieniowych. Trwają kilka tygodni i pozwalają schudnąć, ale po powrocie do dawnego trybu żywienia szybko odzyskujemy utracone kilogramy.

Zmasowany atak na tkankę tłuszczową i wygraną w wojnie z nadprogramowymi kilogramami zapewni nam działanie od wewnątrz, przy zastosowaniu diety, ćwiczeń i polecanych suplementów diety, wśród których wyróżnia się produkt IQacai.

IQacai suplement diety na odchudzanie – co to jest?

Jagody acai to naturalny środek pozwalający na zwiększenie efektów odchudzania. Zamknięte zostały one w suplemencie diety IQacai, czyli w środku, który pozwala na szybkie i przy tym bezpieczne odchudzanie, którego efekty są doskonale widoczne nawet na wiele tygodni po zakończeniu odchudzania. W preparacie IQacai znajduje się największe stężenie jagód acai bez dodatku chemii, spośród innych produktów dostępnych na rynku.

IQacai – Jak działa i jak go stosować?

IQacai działa w ten sposób, że skutecznie hamuje apetyt. Jesteśmy na dłużej syci po spożyciu stosunkowo niewielkiego posiłku. Ponadto IQacai przyspiesza tempo metabolizmu, czyli przemiany materii, przez co bardziej efektywnie możemy spalać zbędną tkankę tłuszczową. Doprowadza on do sytuacji, że szybciej się odchudzamy i w krótkim czasie możemy cieszyć się atrakcyjną, szczupłą sylwetką.

IQacai wspomaga odchudzanie, dodaje energii, zmniejsza łaknienie, ale i oczyszcza organizm z toksyn. Można go zażywać bez względu na wiek i płeć, nie obawiając się wystąpienia efektów ubocznych.

IQacai – skład produktu

Potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów skuteczność suplementu IQacai wynika z jego unikalnego, naturalnego składu. Znajdziemy w nim na pierwszym miejscu jagody acai, tzw. superfood, bogate w wiele cennych składników odżywczych:

  • witaminy: A, B1, B2, B3, C i E,
  • minerały: potas, wapń, magnez, miedź, cynk, a także fosfor.

W składzie IQacai są także takie składniki jak chrom, który jest znanym środkiem wspomagającym metabolizm i pozwalającym na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy w organizmie. Suplement jest dobrym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, stymulujących pracę mózgu i zwiększających odporność.

IQacai – gdzie kupić i ile kosztuje?

Preparat IQacai jest oficjalnie zgłoszony do obrotu na terenie Polski. Można go kupić w sklepie internetowym, na stronie http://iqacai.pl/. Jedno opakowanie kosztuje 99 zł, ale za dwa zapłacimy 189 zł i w gratisie od producenta dostaniemy 3 opakowanie za darmo. W największym pakiecie za 5 opakowań płaci się 279 zł.

IQacai- opinie użytkowników

Anna (lat 39) Już po tygodniu stosowania IQacai odczułam jego dobroczynne działania. Połączyłam przyjmowanie suplementu ze spacerami co najmniej 3 razy w tygodniu oraz postanowiłam, że nie będę jadła fast foodów. To niewielka zmiana moich dotychczasowych nawyków żywieniowych, a dała rezultaty, które zagwarantował mi suplement IQacai. Schudłam 8 kg w ciągu 21 dni. Nie byłam może otyła, ale wałki tłuszczu na brzuchu i bokach nie dawały mi spać po nocach. Dziś kompletnie o nich zapomniałam.

Wiktoria (26 lat) Zawsze należałam do dziewczyn pulchnych, z lekką nadwagą. Początkowo nie przeszkadzało mi to, ale kiedy zaczęto mnie wytykać palcami na studiach, nie dałam się i postanowiłam coś ze sobą zrobić. Daleka jestem od stosowania restrykcyjnych diet odchudzających, dlatego szukałam czegoś, co zadziała szybko i skutecznie, bez diametralnych zmian w moim życiu. IQacai spełniło moje oczekiwania. Zakup tego środka z jagodami acai okazał się strzałem w dziesiątkę. Pozbyłam się nadprogramowych kilogramów i cieszę się znakomitym zdrowiem oraz piękną sylwetką.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *